O nás

Dřevovýroba – je dílem pana Léona Wlotzka, provoz byl založen v roce 2005 se specializací na sekundární zpracování tvrdého dřeva.

Hlavním produktem jsou přesně řezané, tenké lamely určené pro povrchové vrstvy dřevěných dýhovaných podlah a  masivní dubové parkety. Použití moderních dřevoobráběcích strojů na vysoké technologické úrovni a schopný tým pracovníku dává každému výrobku záruku přesnosti a kvality opracování.

V této technologii se řadíme mezi české lídry se zárukou spolehlivosti s velkým objemem výroby.

Řezivo nakupujeme jak vysušené, tak mokré, které je následně sušeno ve vlastní sušárně.

Zpracování řeziva probíhá v technologicky navazujících výrobních uzlech, z nichž manipulace a krácení je hlavní operací k efektivnímu a maximálnímu zhodnocení dřevní hmoty. Každé prkno je pomocí šablon vyhodnoceno a rozkresleno do rozměrů vyráběného sortimentu. Následně jsou nařezány do délek s označením rozměru dalšího odpracování.

Hlavní technologickou operací jsou Jemnořezné rámové pily jsou určeny pro ekonomické řezání tenkých lamel ze všech druhů dřevin. Základní předností je velmi malá řezná spára, přesnost tloušťky lamel až ±0,1 mm a vysoká kvalita povrchu vhodná k lepení.

PEFC

Domů Pošli email Tisk mapa stránek

Hardwood flooring Marie Staňková & Léon Wlotzko © 2010 - 2019; Vyrobilo Ki-Vi Studio © 2010 - 2019